O NAS
17273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17273,theme-bridge,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_popup_menu_text_scaledown,columns-3,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

O NAS

róża           Na rynku świadczeń rehabilitacyjnych istniejemy od 2001 roku.  Jesteśmy pierwszą, niepubliczną,  placówką o tym profilu działalności  w  powiecie koneckim – Czermno ul. Cmentarna gm. Fałków.. Od 2013r poszerzyliśmy ofertę świadczonych usług o zabiegi refundowane przez NFZ.

Ze względu na duże zainteresowanie jakością  i poziomem „obsługi” Pacjentów z powiatu włoszczowskiego w naszej Czermińskiej  placówce, zostaliśmy zaproszeni – zmobilizowani przez władze gminy Krasocin  do utworzenia ośrodka rehabilitacyjnego w miejscowości Świdno , gdzie jesteśmy od 2014r.

Ponadprzeciętna frekwencja Pacjentów w naszych placówkach, stanowi wypadkową szczególnego traktowania problemów zdrowotnych oraz ich rozwiązywania najnowszymi metodami terapeutycznymi , w dużym zakresie własnymi ,czym  wzbudziliśmy zainteresowanie innych placówek rehabilitacyjnych.

Jako jedni z pierwszych, a może pierwsi  w historii rehabilitacji,  wykorzystujemy zjawisko biofeedbacku w kształtowaniu jednostce optymalnego wzorca posturalnego, systemem własnych, chronionych prawem autorskim urządzeń o statusie medycznym.
Nasze ponad standardowe zainteresowania, poparte wiedzą i wyjątkowym wyposażeniem.  sięgają takich obszarów rehabilitacji jak:
– wady postawy ciała  i skoliozy idiopatyczne;
– różne postacie dyskopatii.

Potrzebujesz pomocy,
dodatkowych informacji?